Přejít na menu
Přeskočit na navigaci

Jak na hlášení

Pro zisk bodů, které jsou nezbytné k postupování po mapě, není důležité jen plnit úkoly o sto šest. Také je důležité poslat o jejich splnění kvalitní hlášení neboli depeši do redakce. Ptáte se jak na to?

Nejde o nic složitého. Pokud se vám s hlášením nechce trávit moc času, stačí vzít kus papíru a v několika větách napsat, co se po vás chce. V takovém případě (pokud bude obsah hlášení věcně správně respektive pokud splníte zadání daného úkolu) obdržíte určitou sumu bodů, určitě to ale nebude maximum. Pro zisk maximálního počtu bodů si na hlášení musíte dát opravdu záležet. Nejenom že je dobré jej zpracovat pěkně graficky - to znamená přidat třeba nějakou kresbu, hezký rámeček, podbarvit text apod., ale další body navíc můžete získat, pokud se v hlášení trochu rozepíšete. Napište nám, jak se vám úkol dařilo plnit, co jste při plnění všechno zažili, jestli jste se naučili něco nového, můžete přidat fotografie atd., cokoliv dalšího vás napadne se počítá!

Hotové hlášení (je na vás zda budete posílat hlášení po jednom úkolu nebo počkáte, až budete mít splněných úkolů více) odešlete v obálce na adresu: SPJF, P. O. Box 245, 658 45 Brno. Běhěm několika dnů můžete očekávat patřičný přísun bodů!